modüler bölme duvar, cam bölme, cam bölme duvar, derzli cam bölme duvar, jaluzili cam bölme

CAM BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ
Banka, özel şirket ya da benzeri masa başı çalışma alanları için bölme sistemleri uygulanmaktadır. Ofis uygulamaları kategorisinde yer alan bölme sistemleri, çalışma alanının daha düzenli ve göz önünde olan bir yapıya sahip olması açısından tercih edilmektedir. Bölme sistemleri çeşitli yapı ve modelde olup kullanılacak çalışma alanına göre farklılık göstermektedir. Bölme sistemleri arasında en sık terci edilen cam bölme sistemleridir. STC Cam Bölme duvar modelleri ile birbirinden farklı modele sahip cam bölmeleri hizmetinize sunmaktadır. Ofis uygulamaları arasında yer alan cam bölmeler ile çalışma alanınız artık çok daha şık ve standartların üzerinde bir görünüme sahip olacaktır. Cam bölme sistemleri sayesinde aynı zamanda çalışma alanınız daha ferah bir görünüme kavuşacaktır.

Cam Bölme Duvar Sistemleri Hakkında

Ofis ya da çalışma alanlarının bölümlendirmesi amacı ile kullanılan cam bölme sistemlerimizde, farklı tasarım ve kombinler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız. Cam bölme sistemlerimizde kullanılan ana malzeme cam ve farklı cam çeşitlerinden oluşmaktadır. Ofis alanında yapılan çalışmaların daha düzenli ve planlı olması açısından cam bölmeler bölme sistemleri arasında en iyiler arasında yer alır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı cam bölme duvar modelleri ile ofisinize en çok hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. Ofisiniz için en uygun cam modelini tercih etmek için, cam modellerin ofisinizle olan uyumluluğuna özellikle dikkat etmelisiniz. Ofisinize uygun ve şık bir görünüme sahip cam bölmeler müşterilerinizin de dikkatini çekecektir.

Cam Bölme Duvar Sistemleri Fiyatları
STC Cam bölme duvar modellerimizde cam bölme sistemi fiyatları, sabit olmayıp zaman zaman değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzemeye ve modele göre farklılık göstermektedir. Cam bölme modelleri arasında tek camlı, çift camlı ve jalûzili modeller yer almaktadır. Bu modeller fiyatı etkilemektedir. Bunun dışında cam bölme sisteminin yapılacağı çalışma alanın büyüklüğü, kullanılacak malzemenin miktarı, kalitesi ve benzeri unsurlar da fiyatı etkilemektedir. Cam bölme sistemleri ofiste sağladığı şık ve estetik görünümünün yanı sıra, çalışanların iş performansını da arttıran bir özelliğe sahiptir.